Miresevini ne kete faqe te suportuar nga Ardit Muça. Gjithcka qe ju duhet dhe ju sherben realisht!

Kushdo qe ka nevoje per ndihme ne fushen e ekonomise dhe ne ate te informatikes dhe kompjuterikes i lutem te mos ngurroje por te me shkruaje ne adresen e meposhtme te                  e-mailit:

ardit.muca@yahoo.it

Dhe, jo vetem kaq por ne kete faqe do te gjeni nje galeri te pafund informacioni qe une po e paraqes ne formen e skedareve dhe ju mund te keni akses fare thjeshte thjesht klikoni  te emri i skedarit perkates qe eshte i shoqeruar me fjalen shih dhe do ju hapet nje faqe tjeter me pas perseri klikoni te emri i skedarit dhe perfundimisht do te hapet.

Prsh:

Lexoni skedarin e meposhtem, ju siguroj qe do mahniteni, nuk ua pret mendja cfare eshte i afte te bej nje virus kompjuterik, mund t’ju vrase:

Informacioni i meposhtem  eshte shume  i rendesishem dhe ju siguroj qe te gjittheve do ju ndihmoje sadopak.

Kontabiliteti; Gjithcka per nje ekonomist ose financier sidomos!

Gjithcka rreth kontabilitetit dhe programeve financiare qe jane momentalisht ne treg dhe perdoren nga te gjitha bizneset. Jo vetem kaq  por nje ere ndryshimi ka filluar ne programacionin dhe manaxhimin e firmave ne baze te softwreve inovative qe jane mne treg por kujdes mos u genjeni se vetem pak jane ata qe e kane cilesine e duhur. Per gjithcka mund te me kontaktoni (ardit.muca@yahoo.it)  dhe ju siguroj nje zgjidhje optimale qofte persa i perket programeve per manaxhim biznesesh por jo vetem kaq, cdo kush qe ka nje vend pune ne nje firem duhet me patjeter te kete njohuri te mjaftueshhme ne fushen e kontabilitetit dhe te manaxhimit.

Per cdo gje me kontaktoni (ardit.muca@yahoo.it),

Materiale te vlefshme:
Advertisements
Published in: on Maj 30, 2010 at 12:25 am  Lini një Koment  

The URI to TrackBack this entry is: https://arditmuca.wordpress.com/2010/05/30/miresevini-ne-kete-faqe-te-suportuar-nga-ardit-muca-gjithcka-qe-ju-duhet/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: